Vyhledávání

Kontakt

www.taborjolly-cz.webnode.cz

+420724290126

stencelovar@seznam.cz

propozice

IV.Ročník letního výcvikového tábora Malešov 2015

Termín pobytu: od 15.8 (sobota) do 22.8.2015 (neděle).

Příjezd: 15.8.2015 od 13.00 hodin
Odjezd: 23.8.2015 v po ukončení zkoušek nebo do 10:00 po ty, kteří se nebudou účastnit KSZVP

Kemp Malešov najdete 5 km severně od Kutné Hory. Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, cyklistickým výletům a nebo k návštěvě historických památek nedaleké Kutné Hory jako je Kostnice nebo Chrám sv.Barbory.

V bezprostřední blízkosti je Velký rybník, který umožňuje koupání nebo rybaření.


Součástí kempu je restaurace , jídelna, hřiště , stolní tenis, ohniště. V restauraci je možné zakoupit si nápoje teplé i studené a také jednoduché občerstvení.


Ubytování:
Ve čtyřlůžkových nebo šestilůžkových dřevěných chatkách. Chatky jsou vybaveny: palandami a postelemi, prošívanými dekami, polštáři a povlečením, skříní, stolkem, židlemi, el. Zásuvkou a v některých jsou k dispozici i ledničky.

Vzhledem ke znalosti soužití s pejsky žádáme všechny majitele, kterých pejsci se i občas propašují do postele o dovezení vlastního povlečení a zajišťovacích lůžkovin (Nepromokavé přikrývky, deky atp) pro ochranu postelí, tak aby nedošlo k jejich poškození, výměna nebude možná.

Stejně v případě zkušenosti s "demoličními sklony" Vašeho pejska upozorňujeme, že v chatkách bude probíhat při příjezdu přejímka, a při odjezdu také a v případě zjištění škody jde tato na úkor majitele psa. Proto pokud je třeba nezapomeňte doma ohrádku, transportní box atp.

Stravování:
Stravování je zajištěno formou polopenze (oběd a večeře) v jídelně v areálu kempu, které je zahrnuto v ceně. Stravování začíná večeří a končí obědem. Jídlo bude do kempu dováženo.

Sociální zařízení:
Je společné ve zděné budově zvlášť pro muže a ženy, WC a sprchy, studená a teplá voda po celý den.

Program:
Výcvik probíhá každý den v dopoledních a odpoledních hodinách v honitbě v těsné blízkosti rekreačního střediska. Psi, kteří se účastní OVVR a SZVP mají před zkouškami volný den.

Součástí odpoledního a večerního programu jsou společenské a sportovní akce pro účastníky tábora a jejich pejsky. Podrobný program táborových akcí bude oznámen po příjezdu.

I. Bude prováděn lovecký výcvik se zaměřením a s přípravou na OVVR (ověření vrozených vlastností retrívra), ZV (zkoušky vloh), PZ (podzimní zkoušky), SZVP (speciální zkoušky vodních prací).

Dne 22.8.2015 (sobota) se uskuteční OVVR pořádané pod patronací RK CZ.
Účastnický poplatek není zahrnutý v ceně tábora. Přihlášku najdete na těchto táborových stránkách nebo v průběhu konání tábora. OVVR se mohou zúčastnit všichni zájemci, nejen účastníci tábora.

Dne 23.8.2015 (neděle) se uskuteční SZVP – zkoušky vodních prací pod patronací RK CZ. Účastnický poplatek není zahrnut v ceně tábora. Přihlášku najdete na těchto táborových stránkách nebo v průběhu jeho konání. I těchto zkoušek se účastníci tábora mohou zúčastnit.

Ceny:

Dospělí:
Ubytování, strava výcvik:
1x dospělý a 1x pes výcvik se zvěří (pokročilí, příprava na zkoušky)  5600,- Kč
1x dospělý a 1x pes výcvik  (příprava na OVVR)  5500,- Kč
dospělý bez výcviku: 4000,- Kč

pes bez výcviku 600,-Kč

pes na přípravu OVVR jednoho majitele navíc 1000,-Kč

pes na přípravu SZVP jednoho majitele navíc 1100,-Kč

Zkrácený pobyt:

dle domluvy

Výcvik bez ubytování na celý týden - 3 000,-Kč 

Děti:
Ubytování, stravování do 15ti let bez výcviku: 2500,- Kč
Děti do 3 let zdarma

Ceny zahrnují 8 x ubytování, stravování v rozsahu polopenze, rekreační poplatky, pronájem honitby, výcvik psa, pomůcky a zvěř určené k výcviku, diplomy a ceny za soutěže, výcvikáře, společenské aktivity v průběhu akce, raut na její závěr.

Přihlášky:
po vyplnění odešlete na email
stencelovaR@seznam.cz

Vaše přihláška bude závazně přijata až po zaplacení zálohy, která je ve výši 50% celkové ceny.
č.ú. 210462393/0600

Platba:
Zálohu ve výši 50% celkové ceny účastnického poplatku zašlete nejpozději k termínu uzávěrky podání přihlášek (tj. do 15.5.2015) na č.ú.210462393/0600,
variabilní s. uveďte tet.číslo svého psa a do zprávy pro příjemce pak své jméno a příjmení,
před odesláním přihlášky ujistěte že je tento údaj čitelný a správný. Doplatek do plné ceny zašlete pak nejpozději do 10.7.2015 na shora uvedený účet.

POKUD SE PŘIHLÁSÍTE A ZAPLATÍTE POLOVINU CENY DO KONCE LEDNA 2015, BUDE VÁM NA VÝCVIKU SLEVNĚNA ČÁSTKA 500,-KČ, POKUD PŘIHLÁSÍTE A ZAPLATÍTE DO KONCE ÚNORA 2015 BUDE VÁM SLEVNĚNA ČÁSTKA 300,-KČ NA VÝCVIKU A NA KONCI TÁBORA OBDRŽÍTE MALÝ DÁREK.!!!

Nezaplacené přihlášky nebudou urgovány, v případě náhradníků a zájemců budou stornovány. 

Uzávěrka:
Přihlášek a zálohy:

Po zaslání přihlášky na uvedený email, je nutné i zaplatit zálohu, a pak následně i doplatek do plné výše částky za pobyt a výcvik.

Termín: do 15.5.2015 zašle přihlášený 50% celé částky a do 10.7.2015 doplatí zbytek do 100%


Stornovací poplatky:
do 45 dnů před konáním tábora 25% ceny
do 30 dnů před konáním tábora 50% ceny
později než 30 dní před konáním tábora 100% ceny (pokud nebudeme mít na vaše místo náhradníka, případně nebudete mít náhradníka za sebe, pak se vámi uhrazený pobyt přesune na náhradníka, bez možnosti výrazných změn při specifických požadavcích na ubytování)

 

Výbava:
Sportovní oblečení a obuv a vše pro Vašeho psího miláčka – lovecké vodítko, normální vodítko, stahovací obojek, stopovačka, dummy, případně košík. Pokud máte možnost vlastní zvěř (není podmínkou) a hlavně dobrou náladu a sportovního ducha.

Veterinární podmínky:
Pes musí být očkován proti vzteklině a toto očkování musí být ke dni 25.6.2012 odpovídající. Tzn. pes musí mít platné očkování proti vzteklině dle expirace vakcíny stanovené výrobcem. Na tábor nebudou připuštěny háravé feny ani feny v pokročilém stadiu březosti. Prosíme, berte ohled na ostatní účastníky tábora, pejska 2 týdny před táborem odčervěte a v případě potenciálně infekčních onemocnění jako je průjem nebo zvracení, případně nějaké kožní choroby konzultujte se svým veterinářem s dostatečným předstihem a případně nám potvrďte bezpečnost účasti lékařskou zprávou. Do výcviku také nebudou přijati nebo z něj budou vyřazení pejsci s akutními pohybovými problémy.

Kontakt:

Radka Štencelová                                            

stencelovaR@seznam.cz                                  

+420724290126